Bramkarze zmierzą się na płycie ełckiego stadionu w sobotę 14 lipca

2018-07-02 11:00:00 (ost. akt: 2018-07-02 11:10:15)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Bramkarze staną oko w oko. Spośród stu golkiperów poznamy jednego, który otrzyma tytuł tego najlepszego. W sobotę 14 lipca odbędą się Letnie Fajty Bramkarskie, czyli niecodzienna impreza piłkarska na ełckim stadionie.
W sobotę 14 lipca w Ełku odbędzie się ciekawa sportowa impreza. Szkółka Bramkarska „Między słupkami” organizuje wydarzenie pod hasłem „Letnie Fajty Bramkarskie”. W programie m.in. pojedynki bramkarskie - jeden na jednego - w różnych kategoriach wiekowych, testy sprzętu sportowego, pokazy, wykłady oraz warsztaty trenerów piłki nożnej, personalnych i mentalnych, a także sportowe gry komputerowe. Wydarzenie odbędzie się na górnej płycie stadionu miejskiego w Ełku. Organizatorzy przewidują, że na ełckiej płycie zmierzy się aż stu bramkarzy z całego regionu. Jest też duża szansa na to, że do Ełku przyjadą znani bramkarze oraz uznani trenerzy.

Organizatorzy przygotowali kilka kategorii wiekowych. Najmłodsi golkiperzy będą mieli 9 lat, górnej granicy nie ma.

— Zapraszam bramkarzy, prezesów, działaczy, trenerów oraz wszystkich sympatyków sportu na to wyjątkowe wydarzenie, aby osobiście przekonać się, jak widowiskowe są to zawody. Wierzę że będzie to prawdziwe święto piłki nożnej w Ełku, podczas trwających w tym czasie Mistrzostw Świata w Rosji — mówi Karol Salik, założyciel Szkółki Bramkarskiej „Między Słupkami”.

Karol Salik, obecnie trener bramkarzy klubu Wigry Suwałki (Nice 1 Liga) i główny organizator wydarzenia, bronił w klubach takich jak: Sparta Augustów, ŁKS Łomża, Wigry Suwałki oraz Lietava Jonava (Litwa).

Udział w imprezie bramkarskiej 14 lipca jest płatny, a ilość miejsc ograniczona. Do zdobycia atrakcyjne nagrody. Więcej informacji: tel.: 507-043-417, miedzyslupkami@gmail.com. Patronem medialnym wydarzenia są "Rozmaitości Ełckie".

opr. mro

Obrazek w tresci

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5