Ełckie Targi Pracy po raz ósmy!

2018-06-04 11:12:30(ost. akt: 2018-06-04 11:15:06)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

Już po raz ósmy odbędą się Ełckie Targi Pracy organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku. W czwartek 7 czerwca WSFiZ zmieni się w mekkę rynku pracy.
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku we współpracy z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filią w Ełku, Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct z Olecka, Powiatowym Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku, Powiatowym Urzędem Pracy w Ełku, Stanowiskiem Zamiejscowym w Ełku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie zapraszają młodzież uczącą się, poszukującą pracy, bezrobotną na VIII Ełckie Targi Pracy. Patronat honorowy nad Targami objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezydent Miasta Ełku, oraz Starosta Powiatu Ełckiego.

Targi odbędą się w dniu 7 czerwca 2018r. w godz.: 10:00-13:00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

— To świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym i zagranicznym rynku pracy, możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcą oraz zapoznania się ze specyfiką pracy na danym stanowisku. Pracodawcy mają możliwość prezentacji firmy wśród zainteresowanej młodzieży poszukującej zatrudnienia, miejsca odbycia praktyk czy stażu zawodowego — mówią organizatorzy targów.

Podczas imprezy odbędzie się również wykład gościnny Anety Zamojskiej pt. „Prosty sposób na skomplikowany cel – psychologia wyznaczania celów” oraz zajęcia warsztatowe z zakresu poradnictwa zawodowego i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest to dobra okazja dla poszukującego pracy do zasięgnięcia opinii doradców zawodowych, doradców EURES, pośredników pracy Ochotniczych Hufców Pracy, Publicznych Służb Zatrudnienia oraz specjalistów Okręgowego Inspektoratu Pracy. Konsultacje takie umożliwiają osobom młodym, bezrobotnym zapoznanie się ze specyfiką lokalnego i zagranicznego rynku pracy oraz pozwolą im na łatwiejszy start na rynku pracy.

— Z myślą o młodzieży organizujemy również konkurs wiedzy na temat Unii Europejskiej z atrakcyjnymi nagrodami — dodają pracownicy MCK OHP w Ełku.

Patronat medialny nad targami objęły "Rozmaitości Ełckie".

opr. Beata Warsiewicz

Obrazek w tresci

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zainteresowany #2514043 | 213.238.*.* 5 cze 2018 20:19

  w jakim terminie odbywać się będą ełckie targi walenia w huja ???????? ciekawe stoisko mógłby zaprezentować ratusz , stowarzyszenia "pożyteczności publicznej" wszelkiej maści urzędy państwowe z ZUSem na czele. Fajnie by było , tak na stulecie dla "Niepodległej"

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. kriss #2513779 | 5.172.*.* 5 cze 2018 11:21

  Pic na wodę fotomontaż, przejdę się tam zeby utwierdzić w tym przekonaniu. Konkretne oferty pracy?- żadnej jak zwykle, tylko mydlenie oczu

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 3. adam #2513158 | 176.221.*.* 4 cze 2018 13:40

  Bardzo polecam ,,Targi pracy''. Ofert pracy tam nie znajdziecie, ale za to dostaniecie całkiem za darmo mnóstwo użytecznych oferto-ulotek. ,,przepraszam...zatrudniacie? bo chciałbym mieć pracę" - ,,Nie, ale możemy na raty sprzedać panu drzwi, worek cementu, odkurzacz bezworkowy, a nawet poduszkę masującą z dromadera

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5