Kabaret Skeczów Męczących odwiedzi Ełk z okazji 15-lecia!

2018-04-30 11:05:30(ost. akt: 2018-04-30 11:14:29)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

IMPREZY\\\2 czerwca do Ełku przyjedzie Kabaret Skeczów Męczących. Komicy odwiedzą Ełk przy okazji trasy świętującej 15-lecie istnienia kabaretu.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.

I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Kabaret wystąpi w Ełku w amfiteatrze za Ełckim Centrum Kultury w sobotę 2 czerwca. Więcej informacji na Facebooku wydarzenia TUTAJ!

Bilety nabyć można w kasie Ełckiego Centrum Kultury, zamówienia grupowe składać można pod numerem telefonu: 608-785-994. Inne linki do nabycia biletów:

TUTAJ
TUTAJ
— LUB TUTAJ

Obrazek w tresci

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5