Szukamy "Księcia i Księżniczki 2017". Czekamy na zgłoszenia!

2017-03-26 23:42:00 (ost. akt: 2017-04-11 15:23:42)
Nikola Weronika Grzechnik i Franciszek Łobacz to książęca para, która podbiła serca naszych czytelników w ubiegłym roku

Nikola Weronika Grzechnik i Franciszek Łobacz to książęca para, która podbiła serca naszych czytelników w ubiegłym roku

Autor zdjęcia: Weronika Kowalewska

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2017 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz dwunasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody. Nasza zabawa potrwa do 26 maja.
Rozpoczynamy plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. O tym, że warto zgłosić dziecko do tej zabawy, zapewniają zwycięzcy poprzednich edycji. Po pierwsza radość z wygranej jest ogromna, a w zabawę angażuje się nie tylko rodzina, ale również znajomi i przyjaciele.

Po drugie nasi laureaci zachowują sobie pamiątkowe egzemplarze gazety na długo i chętnie wracają do nich po latach. Nie jednemu zakręci się wtedy łezka w oku, a na twarzy na pewno zagości uśmiech.

Tym razem to Wasze dzieci mają szansę na zdobycie królewskiego tytuł. Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Rozmaitości Ełckich. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.


ZASADY PLEBISCYTU:
W naszej zabawie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: elk@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.
Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2017 trwa od 27 marca do 26 maja 2017 roku. Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto.

Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszych stronach internetowych.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5