WOŚP w Ełku po raz 23.

2015-01-06 21:20:03 (ost. akt: 2015-01-09 13:06:13)

Autor zdjęcia: Archiwum gazety

Już po raz dwudziesty trzeci Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla najbardziej potrzebujących. W tym roku wszystkie pieniądze ze zbiórki i planowanych aukcji przekazane zostaną na szpitalne oddziały pediatrii i onkologii dziecięcej oraz na godną opiekę medyczną dla osób starszych. Wielki finał WOŚP w naszym mieście już w niedzielę, 11 stycznia.
Mimo początkowych założeń kierownictwa ełckiego sztabu orkiestry, w sobotę nie ma w planie żadnych wydarzeń w galerii Brama Mazur. Natomiast niedziela, 11 stycznia będzie pełna wrażeń. Mieszkańcy Ełku, jeśli tylko zechcą, na pewno będą mieli co robić.

Wolontariusze ruszą w miasto już od godziny 8 rano i przez cały dzień będą zbierać datki do słynnych orkiestrowych puszek. Od godziny 10 będzie można w Ełckim Centrum Kultury zobaczyć ciekawe warsztaty artystyczne i widowiska, między innymi pokazy broni i strzelnicę elektroniczną, warsztaty plastyczne i rzeźbiarskie, występy zespołu tanecznego czy turniej futbolu stołowego.

Już po raz kolejny z okazji wielkiego finału na sali widowiskowej ECK wystąpią uczniowie i nauczyciele Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej w Ełku. Ich występ, w którego przerwach będą trwały licytacje wystawionych przedmiotów, będzie trwać w godzinach 14-16. Podczas aukcji będzie można zalicytować między innymi koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, gdy jeszcze grał w barwach Borussii Dortmund. Po muzycznej uczcie przed orkiestrowiczami na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Armii Krajowej wystąpi grupa „Jama” ze Starych Juch ze swoim „fireshow”. Część finału, która zainteresuje najbardziej spragnionych muzyki będzie trwała od 17 do 22. W tych godzinach wystąpią zespoły rockowe z Ełku i innych miast. W line-upie znajdziemy zespoły Crack i Solitary z Ełku oraz Sinsinate, Ostrov i Hyperial kolejno z Gdańska, Białegostoku i Dobrego Miasta.

Zapraszamy!


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5