Sukcesy graczy Nenufara w Piszu

2014-12-12 12:13:48(ost. akt: 2014-12-12 12:20:29)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

Pięć drużyn startowało w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju r. 2002 w Piszu. Na innej hali grał r. 1999 z udziałem naszych trzech chłopców grających w barwach Pisza.
Pierwszy mecz nasi chłopcy zagrali z jedną z najlepszych drużyn w kraju TSK Roś Pisz. Tylko przez dwie kwarty była wyrównana walka, później robiący stałe postępy rywale odjechali punktowo naszej drużynie i wygrali 52:29.

Drugi mecz z młodszą o rok drużyną Sokół Lida (BY) był dobrym sparingiem dla naszej drużyny, wygrywamy 79:17 wyraźnie oszczędzając młodych rywali.

Trzeci mecz z UKS Jar Elbląg, ważne spotkanie z rywalem z naszego województwa. Wygrywamy w dobrym stylu 69:33. W meczu o "srebro" zagraliśmy z drużyną z Białej Podlaskiej. Bardzo wyrównane spotkanie do ostatnich minut. Lepsi fizyczne rywale "wymusili" na naszych podstawowych graczach wiele fauli. Podstawowi gracze naszego zespołu nie dotrwali do końca spotkania i to zaważyło o minimalnym zwycięstwie rywali 35:32.

Pkt. dla naszej drużyn zdobyli: Jakub Więcko - 32, Hubert Łałak - 31, Bartosz Januszewski - 30, Adam Walak - 26, Adam Ramotowski - 24, Filip Ropelewski - 20, Bartosz Strażewicz - 14, Michał Kwiatkowski - 10, Michał Chartanowicz i Grzegorz Borzeński po 4, Tomasz Duba - 2.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: