Czy prawa dziecka znamy i ich przestrzegamy?

2014-11-05 20:46:27(ost. akt: 2014-11-06 09:19:11)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

W Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku odbyło się spotkanie "Czy prawa dziecka znamy i ich przestrzegamy", podczas którego uczniowie naszej szkoły wystawili humorystyczne przedstawienie na temat praw dziecka oraz sposobów ich respektowania.
W role bajkowych bohaterów oraz przedstawicieli UNICEF-u wcielili się uczniowie uczęszczający na zajęcia koła teatralnego. Występy uczniów podziwiali zaproszeni goście: Pani Dyrektor Małgorzata Kopiczko, Pan Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Andrzej Koc, Ks. Łukasz Malinowski, Pani Urszula Dobrowolska- Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji UM w Ełku, Pan Gennadii Baklanov (przyjaciel szkoły), Pan Grzegorz Długołęcki (wieloletni działacz Rady Rodziców), przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Podczas spotkania uczniowie wręczyli Ordery Uśmiechu osobom, które w sposób szczególny dbają o dobro dzieci, troszczą się o ich potrzeby, wspierają w wszechstronnym rozwoju. Wyróżnieni przez uczniów zostali: Pan Prezydent Miasta Ełku- Tomasz Andrukiewicz, Pani Dyrektor Małgorzata Kopiczko, ks. Łukasz Malinowski, Pan Grzegorz Długołęcki, Pan Gennadii Baklanov oraz Rada Rodziców. Uczniowie naszej szkoły podkreślili, że każdy nauczyciel i pracownik zasługuje na Order Uśmiechu, bowiem wszyscy dbają i wspierają uczniów w ich szkolnej codzienności.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp2elk

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5