Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku

2014-08-18 11:19:29(ost. akt: 2014-08-18 11:23:45)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

W Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku odbyły się półkolonie. W dniach 4-14 sierpnia uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w Ełku brali udział w organizowanych zajęcia.
Organizatorami były Ełckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Biała Lilia” oraz Uczniowski Klub Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk. Stowarzyszenie zorganizowało półkolonie pt. „Letnia Akademia Artystyczna”, w których zaproponowano zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne, taneczne i sportowe. Natomiast Klub zorganizował „Warsztaty taneczne w Dwójce”, podczas, których dzieci miały okazję poznać taniec towarzyski pod okiem instruktora.

W każdych zajęciach wzięła udział 40 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta Ełku. Półkolonie miały na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez twórcze i edukacyjne działania, zainteresowanie zajęciami pozalekcyjnymi i nabywanie nowych umiejętności. Podczas ostatniego dnia półkolonii odbyło się podsumowanie oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów „PÓŁKOLONISTY”.

Oba projekty zostały dofinansowane z budżetu Miasta Ełku za co serdecznie dziękują organizatorzy, wychowawcy oraz uczestnicy półkolonii.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp2elk

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5