Akcja Dzikie Mazury

2014-07-18 11:34:45 (ost. akt: 2014-07-18 14:32:26)
Harcerze kontynuują swoje działania na terenie naszych Mazur
Przez kilka tygodni około 250 osób z 7 obozów prowadziło szereg akcji społecznych na rzecz przyrody i ludzi z obszaru dzikich Mazur.

To niezwykłe zjawisko aby młodzi ludzie podejmowali takie społeczne działania. Tegorocznym motywem przewodnim działań byli Ludzie Dzikich Mazur -90 niezwykłych osób związanych z tym terenem, a zupełnie zapomnianych. Odbyły się działania etnograficzne, spotkania, małe festyny w wielu miejscowościach, pierwszy kurs instruktorski.

Część z tych działań będzie kontynuowana jeszcze w ciągu następnego tygodnia. Od dnia dzisiejszego odbywa się w Republice Ściborskiej podsumowanie działań z festynem, konferencją instruktorską na temat ruchu puszczańskiego w harcerstwie i wieloma innymi działaniami.
Zdjęcia i bieżące informacje znajdują się na stronie https://www.facebook.com/dzikiemazuryakcja

Dariusz Morsztyn


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. EUczanin #1441916 | 89.228.*.* 18 lip 2014 15:37

    Prawdziwi i jedyni HARCERZE to należący do ZHP oraz skauci, reszta to podróbki. Choć dzisiaj biedni i zapomniani-nie dają się nawale chrześcijańskiej i za małe pieniądze robią więcej niż ZHR-kościelna organizacja pseudo-harcerska dotowana grubymi pieniędzmi z budżetu. Czuwaj!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5