Dyplom Młodego Pszczelarza

2014-06-14 15:12:50(ost. akt: 2014-06-14 15:16:24)

Autor zdjęcia: Agnieszka Parzych

Grupa "Pszczółki" z Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" na zajęciach multimedialnych w Centrum Edukacji Ekologicznej.
Grupa 4-latki 2 z Miejskiego Przedszkola i Żłobka „Ekoludki” po raz kolejny wybrała się do Centrum Edukacji Ekologicznej 30 maja. Tym razem odbyły się zajęcia multimedialne związane z trybem życia pszczół ich znaczeniu w życiu człowieka oraz w jaki sposób wytwarzany jest miód. Zajęcia były prowadzone przez pana Piotra Szyszko, który w bardzo interesujący i ciekawy sposób opowiedział o pszczelarstwie. Przedszkolaki dowiedziały się, że w rodzinie pszczelej żyją najbardziej liczne - pszczoły robotnice, samce pszczół nazywane trutniami oraz matka zwana również królową.

Dzieci zapoznały się z wyglądem pszczoły oraz z narzędziami, jakimi pszczelarz posługuje się podczas produkcji miodu. Wszyscy poznali budowę ula i strój pszczelarski oraz uczestniczyły w degustacji świeżego miodu bezpośredniego z ula. Na zakończenie zajęć pan Piotr wręczył wszystkim dzieciom Dyplom Młodego Pszczelarza. Dzieci były zachwycone i zadowolone z zajęć.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://elk.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: AgaParzych

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5