Mazur Ełk - Vęgoria Węgorzewo 3:2

2014-06-08 20:52:28(ost. akt: 2014-06-08 21:22:33)

Autor zdjęcia: Paweł Godlewski

Trzeba pochwalić naszą drużynę za spotkanie z Vęgorią Węgorzewo. Po słabej pierwszej połowie, nasi zawodnicy pokazali ambicję i wolę walki w drugiej połowie i odwrócili losy spotkania na swoją korzyść.
O pierwszej połowie w wykonaniu naszej drużyny, można tylko powiedzieć, że się odbyła. W 36 minucie straciliśmy bramkę i kibice myśleli, że znowu stracimy punkty. Nic bardziej mylnego. Na drugie 45 minut Mazur wyszedł bardzo mocno zmotywowany i od początku było widać że naszym piłkarzom bardzo mocno zależy na dobrym wyniku w dzisiejszym pojedynku.

W 52 minucie Łomaszewicz doszedł do dogodnej sytuacji w polu karnym gości i precyzyjnym strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi. Ten sam zawodnik, kilka minut później miał fantastyczną okazję do podwyższenia wyniku. Niestety, jego strzał z 8 metrów, minął bramkę Vęgorii.

W 74 minucie Wesołowski był ewidentnie faulowany w polu karnym gości i arbiter pokazał na jedenasty metr. Rzut karny wykorzystał Tomasz Kowalko. W 79 minucie doświadczeniem błysnął Kuba Golak, który kapitalnie zagrał w polu karnym do strzelca drugiej bramki. Tomek pewnym strzałem pokonał golkipera gości i prowadziliśmy już 3:1.

W 89 minucie tracimy bramkę na 3:2 i robi się nerwowo. W 90 minucie Biaduń z Vęgorii otrzymuje czerwoną kartkę i goście muszą ten mecz kończyć w dziesiątkę. W doliczonym czasie gry i ostatniej akcji meczu, goście wykonują rzut rożny. Wszyscy zawodnicy, łącznie z bramkarzem wbiegają w nasze pole karne. Nasi zawodnicy przejmują piłkę. Biernacki ma przed sobą pustą bramkę, ale jego strzał z 25 metrów jest zbyt słaby i niecelny. 90+4, arbiter gwiżdże i trzy oczka zasłużenie zostają w Ełku. Brawa dla naszych zawodników za ambicję i walkę w dzisiejszym spotkaniu.