Efektowne zwycięstwo Płomienia Ełk! [GALERIA]

2013-08-15 20:14:30(ost. akt: 2013-08-16 16:38:39)
Płomień Ełk w środę (14 sierpnia) na swoim stadionie pewnie pokonał LZS Narewka 6:2

Autor zdjęcia: Agnieszka Żukowska

W środowym meczu (14 sierpnia) Płomień Ełk rozgromił LZS Narewka strzelając aż 6 bramek. Z bardzo dobrej strony pokazał się Kamil Jackiewicz, nowy nabytek Płomiennych, pokazując, że jego transfer do ełckiej drużyny był trafieniem w dziesiątkę.
Mecz rozpoczął się o godz. 17 na stadionie miejskim w Ełku. Kamil Jackiewicz dał kibicom powód do radości już w drugiej minucie, kiedy strzelił pierwszą bramkę w meczu. W pierwszej połowie strzelali jeszcze Marcin Trzaskalski i Jakub Ciuńczyk, który przyszedł do Płomienia z UKS SMS Łódź. Do przerwy ełczanie prowadzili 3:0 i grę mieli pod kontrolą.

W drugiej połowie kibice obejrzeli aż 5 goli, z czego kolejne 3 padły dla Płomienia. Hat-tricka skompletował skuteczny tego dnia Kamil Jackiewicz. Bramkę dla Płomienia zdobył jeszcze Patryk Gondek, w 85. minucie. Pilkarzy gości stać było jedynie na wykorzystanie rzutu karnego w 58. minucie, co zrobił Mariusz Łapiński. Ten sam piłkarz trafił jeszcze w 65. minucie.

Wynik:
EKS Płomień Ełk - LZS Narewka 6:2
Kamil Jackiewicz 2`, 53`, 79`, Marcin Trzaskalski 14`, Jakub Ciuńczyk 36`, Patryk Gondek 85` - Mariusz Łapiński 58` (k), 65`

Płomienni po dwóch kolejkach III ligi maja na koncie 4 punkty, zajmują dobre 4. miejsce i tracą tylko 2 oczka do niepokonanej dotąd liderującej trójki (Barkas Tolkmicko, Mrągowia Mrągowo, Start Działdowo). W tym sezonie ełcka drużyna jeszcze nie zaznała porażki. W sobotę (17 sierpnia) o godz. 17 Płomień Ełk zagra na wyjeździe ze Startem Działdowo. Liczymy na zwycięstwo.