Nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy skutera

2013-06-23 16:54:36 (ost. akt: 2013-06-23 17:01:19)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum gazety

Do wypadku doszło w czwartek (20 czerwca) na skrzyżowaniu ul. Małeckich z ul. Mickiewicza. Jadący skuterem został karetką przewieziony do szpitala.
W czwartek (20 czerwca) ok. godz. 8 ełccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, w którym wzięło udział dwóch uczestników ruchu. Jadący ul. Małeckich kierowca volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy skutera, który poruszał się ul. Mickiewicza w kierunku ul. Dąbrowskiego. W wyniku zderzenia ranny kierowca skutera trafił do szpitala.

Na naszych drogach jeździ wiele skuterów. Policja zarówno kierujących samochodami, jak i jednośladami przestrzega przed brawurą i lekceważeniem innych uczestników ruchu drogowego.
kw

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. x #1122569 | 89.228.*.* 23 cze 2013 18:50

    Niech Policja łaskawie sprawdza jak jeżdżą młodzi ludzie!! w większości przypadków nie znają prawa o ruchu drogowym mają pozdejmowane blokady i to w większości na lewo robi im SERWIS gdzie kupili skutery. Może tak sprawdzać jak SERWIS robi wilczą przysługę dla tych młodych ludzi i naraża na niebezpieczeństwo. Bo młodzi ludzie mają często słabo opanowaną sztukę prowadzenia skutera który jest bardzo wywrotny. No i na koniec i wśród kierowców też nie brakuje takich którzy myślą ,że jak wsiądą do swojej "SKORUPY" to są panami całego Świata.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5