Festyn w Gimnazjum nr 1

2013-06-06 12:25:00 (ost. akt: 2013-06-06 12:32:18)

Autor zdjęcia: Archiwum

1 czerwca odbył się VIII ogólnopolski rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka, podczas którego nauczyciele wychowania fizycznego (M. Urbanowicz, M. Kukiełko, E. Jeżewska, U. Paszkowska, P. Górski, D. Trzaskowski) wraz z uczniami Gimnazjum nr 1 w Ełku wzorem lat ubiegłych przygotowali i przeprowadzili gry i zabawy sportowo- rekreacyjne na 15 stanowiskach.
Jako Uczniowski Klub Sportowy "Trops" przy Gimnazjum nr 1 w Ełku otrzymaliśmy w wyniku konkursu małych zleceń wsparcie finansowe z budżetu miasta Ełku. Dzięki temu mogliśmy uatrakcyjnić konkursy, zakupując nietypowe sprzęty. Dzieci mogły sprawdzić swoją równowagę i koordynację na szczudłach, kształtować skoczność poprzez skoki na trampolinie, celność poprzez rzuty do kosza. Atrakcją stał się również dmuchany walec, w którym dzieci były toczone przez wolontariuszki oraz tunele, w których mogły doskonalić swoje umiejętności szybkościowo – zwinnościowe.
W sektorze sportowo – rekreacyjnym przygotowanym i przeprowadzonym dla najmłodszych przez uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 1 w Ełku wzięło udział 583 dzieci.
Dziękujemy wszystkim uczniom – wolontariuszom za zaangażowanie podczas festynu. Liczymy na dalszą współpracę.

Ze sportowymi pozdrowieniami 
nauczyciele wychowania fizycznego
Gimnazjum nr 1 w Ełku2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5