Sportowcy z Pisanicy nagrodzeni za sukcesy i zaangażowanie

2024-02-19 09:10:41(ost. akt: 2024-02-19 09:16:53)

Autor zdjęcia: UG Kalinowo

Najlepsi sportowcy z terenu Gminy Kalinowo zostali docenieni i nagrodzeni. Na podstawie podjętej przez Radę Gminy Kalinowo Uchwały, dotyczącej stypendiów, nagród i wyróżnień sportowych przyznawanych w dziedzinie kultury fizycznej zostało wyróżnionych 10 młodych sportowców, trener oraz 1 zespół sportowy.
W trakcie uroczystych spotkań, które miały miejsce w Szkole Podstawowej w Pisanicy Andrzej Bezdziecki Wójt Gminy i Mariusz Klepacki Sekretarz Gminy uhonorowali wyróżnionych. Młodzi sportowcy z Pisanicy osiągają wysokie miejsca i coraz lepsze wyniki w tenisie stołowym, co jest wspaniałą promocją gminy Kalinowo.

Chcąc wesprzeć rozwój naszych sportowców i umożliwić ich ciągłe doskonalenie Wójt i Rada Gminy Kalinowo za osiągnięcia sportowe przyznała stypendia, nagrody oraz wyróżnienia.

Stypendia otrzymali:

- Alan Danowski - SP Pisanica
- Magdalena Gajewczyk - SP Pisanica
- Dominik Dzikoński - SP Pisanica
- Nikola Dzikońska - SP Pisanica

Nagrody:

- Fabian Sokołowski

Wyróżnienia:

- Laura Borkowska – SP Pisanica
- Dominika Borkowska – SP Pisanica
- Kamila Kalicka – SP Pisanica
- Nina Szpaczko – SP Pisanica
- Nikola Kwiatkowska – SP Pisanica

Nagrodę otrzymał również trener nagrodzonych zawodników z „LUKS ABC Żak” Pisanica pan Zbigniew Bobryk.

Wyróżniony został także Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ABC „Żak”, między innymi za znaczące sukcesy, a także za działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej w Gminie Kalinowo.

Dzięki stypendiom każdy zawodnik może rozwijać swoje umiejętności, aby później lepiej prezentować się i promować naszą gminę podczas imprez sportowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

mat. UG Kalinowo; opr. mac.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5