Stoją piłką

2013-11-06 12:25:45 (ost. akt: 2013-11-06 12:26:24)
Gdyby reprezentacja naszego kraju miała tak dobre wyniki jak drużyna seniorów z Dźwierzut to bylibyśmy potęgą w piłce nożnej. – Średnio nasi zawodnicy strzelają 5 goli na mecz – mówi Jarosław Szpyrka.
Drużyna marzeń – tym mianem można określić zespół piłkarki z Dźwierzut. Seniorom i małolatom udało się to, czego jak mówi trener Jarosław Szpyrka – nie dokonał nikt wcześniej. – Rundę jesienną zakończyliśmy z 11 zwycięstwami i kompletem punktów na koncie. Natomiast w tym roku wygraliśmy już 16 razy. Ostatni raz 4:3 z zawodnikami z Jonkowa. Średnio nasza drużyna strzela 5 goli na mecz – mówi o seniorach Szpyrka – Odnieśliśmy sukces, bo nie dzielimy się na lepszych i gorszych. Każdy odgrywa swoją rolę i robi to najlepiej jak potrafi – dodaje.
Najlepszym strzelcem został Konrad Elsner, którzy wbił do bramek przeciwników aż 14 piłek. – Na razie przygotowujemy się do rundy wiosennej, ale marzy nam się przejście z B do A klasy. Mam nadzieję, że uda się to osiągnąć już niedługo – zdradza trener.
Nie gorzej radzi sobie drużyna juniorów. O ich wynikach wielokrotnie pisaliśmy na łamach „Naszego Mazura”.

GKS Dźwierzuty pokonały Jonkovię w składzie:
Krzysztof Granicki, Andrzej Kołodziejczuk, Patryk Bazych, Sebastian Hołod, Jakub Malewicz, Marcin Cieślik, Adrian Bazych, Konrad Elsner, Dariusz Kołakowski, Sebastian Połoszczak, Łukasz Tatyrata, Mariusz Biedka, Sebastian Frejlich , Ariel Wójcik, Marek Więcek

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. buhahah #1238683 | 89.231.*.* 7 lis 2013 11:06

    Na papierku wszystko fajnie wygląda ale tak kolorowo jak piszą to chyba nie jest...

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5