Przedszkolaki z "Trójki" już wiedzą jak opiekować się domowym pupilem

2016-11-16 15:27:38(ost. akt: 2016-11-16 15:31:23)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

Przez cały październik, przedszkolaki z grupy IV prowadzonej przez nauczycielki Danutę Feliś i Elżbietę Leczkowską z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Działdowie realizowały projekt dotyczący opieki nad domowymi pupilami.

Głównym celem projektu było wzbudzenie u dzieci zainteresowania zwierzętami domowymi, sposobami opieki nad nimi i rozbudzaniem wrażliwości na krzywdę jaka dotyka zwierząt. Metoda projektu polegała na rozwijaniu szczególnych zainteresowań dzieci, po przez wielokierunkowe działania, zgodne z ich ciekawością poznawczą, przy jednoczesnej współpracy z Rodzicami wychowanków oraz środowiskiem lokalnym.

Nauczycielki w bardzo atrakcyjny sposób przeprowadziły podsumowanie zdobytych wiadomości. Dzieci wystąpiły przed Rodzicami z krótkim tematycznym programem artystycznym, a Rodzice mogli zobaczyć poszczególne etapy projektu poprzez projekcję oraz wystawę prac dzieci.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5