"I zasnę sama" promocja zbioru wierszy. Zdjęcia i film

2015-01-15 21:59:10 (ost. akt: 2015-01-16 10:56:23)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W czwartek (15 stycznia) wieczorem odbyła się promocja najnowszego zbioru wierszy Benedykta Zygfryda Perzyńskiego - „I zasnę sama”. Utwory autora zaprezentowała Justyna Konopka. Promocję wzbogacił taniec Joanny Kolk i jej podopiecznych z Gimnazjum nr 2 w Działdowie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i fragmentów filmu ze spotkania.

„ I zasnę sama”... powtarzała wielokrotnie ze sceny Justyna Konopka recytując wiersze Benedykta Zygfryda Perzyńskiego pochodzące z jego najnowszego zbioru poezji. 15 stycznia miała miejsce nietypowa w formie promocja tej nowej publikacji autorstwa poety i eseisty związanego z Działdowską Kuźnią Słowa. Recytacja tomiku wierszy p.t. „I zasnę sama” była przerywana tanecznymi występami artystycznymi w wykonaniu Joanny Kolk oraz uczennic i absolwentek Gimnazjum nr 2. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła po występie autora, recytatorkę oraz tancerki gromkimi brawami i słowami uznania.
Poeta nie odmawiał też pamiątkowych wpisów w egzemplarzach swojego zbiorku.

Benedykt Zygfryd Perzyński jest autorem kilku różnego rodzaju publikacji, od esejów poprzez wydawnictwa mające na celu promocję zarówno walorów przyrodniczych jak i kulturalnych naszego regionu aż po poezję.

Dotychczas ukazały się drukiem następujące wydawnictwa:
"Okiem konserwatysty" 2010
"Szukając siebie" 2011
"Walory przyrodnicze powiatu działdowskiego" 2011
"Spotkanie z Alzheimerem" 2013
"Od Działdowskiego Almanachu Poezji po Działdowską Kuźnię Słowa" 2013
"Nieuchwytne" 2014

Poecie serdecznie gratulujemy udanej promocji, a biorąc pod uwagę tak szeroki wachlarz literackich zainteresowań Benedykta Perzyńskiego już jesteśmy ciekawi jego następnej publikacji.

DKS - Renata BuczyńskaPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5