Święto Niepodległości w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie

2013-11-09 13:40:23 (ost. akt: 2013-11-09 12:22:56)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie w sposób uroczysty obchodzono Dzień Niepodległości.
W uroczystości brały udział dzieci 4, 5 i 6-letnie, które pięknie recytowały wiersze o tematyce patriotycznej, nie zabrakło także hymnu Polskiego, Roty, pieśni Szarej Piechoty oraz bardzo wzruszającej pieśni „Marsz I Brygady”.

W uroczystości uczestniczyli pracownicy przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców, a także zaproszeni goście: przedstawiciel Urzędu Miasta - Łukasz Prokopowicz, dyrektor Biblioteki Miejskiej - Justyna Lytvyn oraz przedstawiciel Rady Miasta - Tadeusz Umiński .

Poprzez kultywowanie uroczystości narodowych uczymy sie patriotyzmu, kształtujemy pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Dzieci posiadają naprawdę szeroką wiedzę na temat swojego miasta i kraju, a miłość do Ojczyzny przekazują właśnie poprzez wiersze i piosenki.

Grażyna Ibusz


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na dzialdowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5