Warsztaty rodziców z przedszkolakami

2013-11-04 09:25:41 (ost. akt: 2013-11-04 08:59:40)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Jana Brzechwy w Działdowie w grupie "Motylków" i "Krasnoludków" odbyły się wspólne warsztaty z rodzicami.
W grupie "Motylków" wychowankowie Aleksandry Brzozowskiej i Emili Strzeszewskiej przedstawili rodzicom krótką inscenizację na temat owoców i warzyw. Po skończonym przedstawieniu dzieci wspólnie z rodzicami wykonywali postacie z bajek, właśnie z owoców i warzyw. Prace umieszczono w holu przedszkolnym.

— Spotkanie przebiegło w ciepłej i serdecznej atmosferze. Uśmiechy na twarzach dzieci mówiły same za siebie, czas spędzony z rodzicami zawsze będzie najcenniejszy, a w przyszłości będą piękne wspomnienia — mówią panie nauczycielki Aleksandra i Emilia.

Natomiast wychowankowie Agnieszki Kolk i Małgorzaty Kowalskiej "Krasnoludki" przedstawili rodzicom inscenizację „Kosz pełen witamin”. Zachęcali w ten sposób do zjadania owoców i warzyw mówiąc: „Och, mamusiu miła, ależ te pyszności sprawiają mi przyjemność i dużo radości”.

— Po skończonym przedstawieniu był czas na wspólną zabawę z rodzicami. Głównym celem warsztatów było przygotowanie sałatek i soków z owoców i warzyw. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowywali owocowo - warzywne smakołyki, które następnie można było degustować. Wszystko było pyszne. Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze. Śmiechy na twarzach dzieci mówiły same za siebie, czas spędzony z rodzicami zawsze będzie najcenniejszy — kończy pani Agnieszka i Małgorzata.

kw
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5