Niech taniec nas zjednoczy i obudzi Działdowo po długiej zimie!

2013-04-03 16:05:05 (ost. akt: 2013-04-03 16:01:21)
Zaczynamy odliczanie do kolejnej edycji Show The Flow! W tym roku będzie jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej tańca i pasji. 

Impreza odbędzie się 27 kwietnia. Od godz. 11.00 do 15.30 zapraszamy na warsztaty z profesjonalnymi tancerzami z kolektywu Polska Północna - Kacprem SMU, DeNy'm aka, Misiu kolorowym i Zulu Kuki'm. Sami o sobie mówią: Zajmujemy się tańcem i kulturą Hip Hop od wielu lat. Postanowiliśmy połączyć siły, aby na bazie indywidualnych doświadczeń stworzyć innowacyjny projekt, mający na celu pomagać ludziom w rozwoju ich talentów i pogłębianiu wiedzy. Walczymy z ignorancją. Otwieramy ludziom umysły i serca na to, co nas otacza, a jest niedostrzegane lub świadomie pomijane, gdyż jest nietypowe. Staramy się pokazać, jak można budować samego siebie oraz jakie możliwości drzemią w każdym z nas. Zachęcamy również do kreatywnego spędzania czasu. Słowem - zaszczepiamy „zajawkę”.

Każdy instruktor prowadzi zajęcia w sposób nowatorski, jednak wszyscy opierają swoje lekcje na tym, by nauczyć ludzi ciężkiej pracy poprzez dobrą zabawę. Zajęcia mają na celu przekazanie podstaw danego stylu, a także cennych rad i pomysłów niezbędnych do kreowanie swojego stylu. Dają możliwość indywidualnych konsultacji z każdym z instruktorów w celu zgłębienia swojej wiedzy. W przypadku dużego zainteresowania Polska Północna poprowadzi również panel dyskusyjny na temat kultury Hip hop, tańca i związanych z nimi zjawisk.

Wystarczy się zapisać

Uczestnictwo w warsztatch jest bezpłatne. Wystarczy zapisać się u organizatora (Joanna Kolk), podać swoje imię i nazwisko oraz wiek.
W godzinach przedpołudniowych będzie można również podziwiać umiejętności Neon'a i Crips'a, którzy w ramach graffiti jam'u stworzą projekt specjalnie na STF. Natomiast od godziny 17.00, podobnie jak podczas minionej edycji, zapraszamy wszystkich na pokazy zespołów tanecznych. 
O oprawę imprezy i dźwięk przyjemny dla ucha zadba firma BMLight. Dzięki organizatorowi - Gimnazjum nr 1 im. Króla Wł. Jagiełły oraz sponsorom: PGKiM Działdowo, ELEKTRI, Manada, Siłownia u Jacka, drukarnia Budzyński, PEC Sp.
z o.o. w Działdowie, Agencja Ubezpieczeń - Krzysztof Szostek, Warmińsko- Mazurski Fundusz "Poręczenia Kredytowe", firma piekarniczo-cukiernicza Bułka z Masłem, zarówno warsztaty, jak i pokazy są dla osób chcących w nich uczestniczyć całkowicie bezpłatne i wzbogacone solidną dozą atrakcji.

Taniec w obiektywie

Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Taniec w obiektywie". Prace fotografie można przesyłać na adres instruktora organizującego joanna0810@wp.pl do 22 kwietnia. Więcej informacji na stronie Gimnazjum nr 1. Można dołączyć również do wydarzeń na Facebook'u:
Show The Flow
Taniec w obiektywie , gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje odnośnie obydwu inicjatyw.

Joanna Kolk 

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5