Warsztaty świąteczne

2014-12-09 18:20:28(ost. akt: 2014-12-09 18:43:18)

Autor zdjęcia: Aldona Nowakowska

Kilkuletnią tradycją naszej szkoły są coroczne warsztaty ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku oprócz uczniów, nauczycieli przybyło na nie wielu dorosłych sympatyzujących z naszą szkołą: rodziców, babć, cioć i takich osób, które lubią przebywać w naszej szkole i nie żałują swojego czasu, aby nauczyć dzieci tego, co sami potrafią.
Kilkuletnią tradycją naszej szkoły są coroczne warsztaty ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku w odbyły się one 01 grudnia. Oprócz uczniów, nauczycieli przybyło na nie wielu dorosłych sympatyzujących z naszą szkołą: rodziców, babć, cioć i takich osób, które lubią przebywać w naszej szkole i nie żałują swojego czasu, aby nauczyć dzieci tego, co sami potrafią.

Dzięki wspaniałej współpracy tak licznej grupy osób powstały prawdziwe arcydzieła świąteczne: bombki, choinki, wianki, stroiki, aniołki, obrazki, kartki, itp.

Prace można było podziwiać na kiermaszu zorganizowanym na terenie szkoły.

Aldona Nowakowska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na dabrowno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: psp

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5