Samorządowe regaty

2014-07-01 10:15:26 (ost. akt: 2014-07-01 10:26:59)

Autor zdjęcia: Aldona Nowakowska

Członkowie Samorządu Szkolnego, pocztu sztandarowego oraz uczniowie, którzy pomogli w organizacji gry terenowej uczestniczyli w mini-regatach. Była to nagroda dla dzieci za całoroczną pracę na rzecz szkoły. A działo się w niej dużo z w tym roku z inicjatywy Samorządu!
Pogoda dopisała, świeciło słońce. Na jeziorze była wręcz idealna tafla. Nasi pracusie skorzystali ze sprzętu wodnego znajdującego się na ternie Ośrodka Wypoczynkowego „Inter Piast" w Kalbornii i świetnie się bawili. Odkrywali uroki jeziora Dąbrowa Wielka w czasie trzygodzinnego rejsu rowerami wodnymi.

Oprócz relaksu, był czas na rywalizację sportową. W czasie urządzonego wyścigu pierwsza do mety dopłynęła drużyna w składzie: Krzysztof Kowalczyk i Łukasz Sobieski.

Jak twierdzą Ci, którzy uczestniczyli w regatach wszyscy dobrze się bawili. Do domu wrócili nieco zmęczenie, ale opaleni i zadowoleni.

Uczestniczki wyprawy – Kinga Kaczorek i Aleksandra Kliniewska z klasy III


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ostroda.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: psp

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5