Popychał, szarpał i pobił konkubinę

2019-02-07 15:00:00 (ost. akt: 2019-02-07 12:16:21)

Autor zdjęcia: na sygnale

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną – takie środki zastosowane zostały wobec mężczyzny, podejrzanego o pobicie swojej konkubiny, którego 4 lutego zatrzymali kryminalni z węgorzewskiej komendy.
Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu i trafił do policyjnej celi. Zatrzymany został po tym, jak wcześniej wszczął awanturę domową, w trakcie której popychał, szarpał za ubrania oraz uderzał w twarz swoją konkubinę. W wyniku odniesionych obrażeń - m.in. rozcięcia łuku brwiowego - pokrzywdzona została przewieziona do szpitala. Oprawca po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała, do którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec mieszkańca gminy Budry policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną. Wkrótce odpowie przed sądem.
(KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5