Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

VII Powiatowy Konkurs Plastyczny- Integracja- Tolerancja- Akceptacja

Znamy już laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego.

Podsumowanie VII Powiatowego Konkursu Plastycznego INTEGRACJA -TOLERANCJA – AKCEPTACJA. W tym roku pod hasłem „Niepełnosprawny- inny, ale taki sam”.
11 maja w Auli Pacyny Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom VII Powiatowego Konkursu Plastycznego INTEGRACJA- TOLERANCJA-AKCEPTACJA – „Niepełnosprawny- inny, ale taki sam”.
Przybyłych gości oraz uczniów naszej placówki serdecznie powitała Pani Dyrektor Szkoły - Agnieszka Popek. Następnie Anna Kaczmarzewska przypomniała kryteria obowiązujące podczas oceniania prac uczniów. Poinformowała również, że na konkurs wpłynęło 85 prac plastycznych uczniów klas I-III oraz 58 z klas IV-VII wykonanych różnorodną techniką i w dowolnym formacie. Pani Irena Korwat z zespołem nauczycieli do spraw integracji, które oceniała prace- miała nie lada problem z wyłonieniem laureatów, gdyż pomysłowość i poziom prac uczniów był bardzo wysoki. Prace oceniono w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii klas I- III:
I miejsce- Wiktoria Ostrowska- SP6
II miejsce- Oliwia Markun- SP Chruściel
III miejsce- Dominika Telenga- SP 6
Wyróżnienie- Zofia Klimczak- SP6
W kategorii klas IV- VI:
I miejsce- Aleksandra Obuchowicz SP 6
II miejsce- Julia Łycyniak- SP Szyleny
III miejsce- Bartek Zięba Zespół Szkół Frombork
Wyróżnienie- Klaudia Więcierzewska SP6
Zgromadzona w Auli Pacyny publiczność nagrodziła zwycięzców gromkimi brawami. Po wręczeniu nagród laureatom i wyróżnionym uczniom-wszyscy zebrani na wernisaż. Nagrody ufundowała Rada Rodziców „Szóstki”.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Kaczmarzewska
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5