Młodzież blisko pożarnictwa

2019-04-08 12:31:52(ost. akt: 2019-04-08 12:35:44)
1 kwietnia odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach szczebla powiatowego uczestniczyli laureaci konkursów miejskich i gminnych, którzy rywalizowali we wcześniej zorganizowanych konkursach.
Turniej powiatowy rozegrano w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie, a wręczenie nagród odbyło się w Starostwie Powiatowym w Braniewie. Młodzież rywalizowała w trzech grupach wiekowych.

Organizatorami turnieju OTWP byli: ZOP ZOSP RP w Braniewie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, Starostwo Powiatowe w Braniewie.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa - uczniowie klas I-VI szkół podstawowych:

1. Mikołaj Witliński
2. Julia Myszak
3. Mateusz Nisiewicz

II grupa wiekowa - uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy II i III:

1. Wiktoria Górecka
2. Mateusz Stolarz
3. Michał Mieczkowski -

III grupa wiekowa - uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych:
1. Paulina Gońca
2. Szymon Sobieski
3. Jakub Październik

Zwycięzcy w poszczególnych grupach wiekowych będą reprezentować powiat braniewski podczas eliminacji wojewódzkich. Najlepszych uczestników nagrodzili: Starosta Braniewski Karol Motyka, Wicestarosta Mirosław Kudliński, Komendant Powiatowy PSP bryg. Zbigniew Januszko i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Tomasz Sielicki.

Organizatorem Konkursu był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie, przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Braniewie oraz Komendą Powiatową PSP w Braniewie. W siedzibie starostwa odbyło się również podsumowanie drugiego konkursu pożarniczego dedykowanego dla młodzieży Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Młodzież Zapobiega Pożarom".

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2735305 | 93.105.*.* 20 maj 2019 21:27

    Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania. Mam 22 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek. Złap mnie pod loginem ania22 na portalu randkowym: czatkobiet.pl

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5