Strażacy pomogli przystroić choinki w bazylice

2018-12-24 11:20:59 (ost. akt: 2018-12-24 11:22:46)
Tradycyjnie już strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie pomagali w udekorowaniu choinek znajdujących się w prezbiterium braniewskiej bazyliki.
Z uwagi na rozmiar i wielkość drzewek niezbędna okazała się pomoc strażaków, którzy z wykorzystaniem drabiny pożarniczej udekorowali choinki. Na świątecznych drzewkach pojawiły się ozdoby oraz oświetlenie, które podkreśla nastrój zbliżających się świąt. Całość obserwował Proboszcz Parafii ks. prałat Leszek Galica, a w pracy pomagała siostra zakonna oraz pracownik parafii. Po kilkudziesięciu minutach pracy związanej ze strojeniem świątecznych drzewek wnętrze Katedry przybrało nowego, wyjątkowego wyglądu. Pomoc strażaków w udekorowaniu choinek, znajdujących się w obiekcie sakralnym jaki stanowi Bazylika Mniejsza w Braniewie to już tradycja.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5