Pewne zwycięstwo Zatoki w roli gości

2015-10-12 11:29:11(ost. akt: 2015-10-12 11:34:15)
Łukasz Wolak otworzył wynik w Mrągowie

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W dwunastej kolejce Zatoka Braniewo pokonała w meczu wyjazdowym Mrągowię Mrągowo 3:0. Zespół trenera Pawła Karpowicza nie miał problemu z wygraną chociaż do przerwy był tylko bezbramkowy wynik.
Braniewianie już w pierwszej połowie powinni wysoko prowadzić, ale zabrakło skuteczności. Nie minęło 45 sekund meczu, a goście mieli pierwszą szansę, kiedy to Przemysław Matelski zamiast sam strzelać w bardzo dobrej sytuacji, to zdecydował się na podanie i nic z tego nie wyszło. W 9 i 28 min. przed kolejnymi szansami stanęli Marcin Śniegocki i Daniel Komorowski, ale także i w tych przypadkach bramkarz gospodarzy nie musiał sięgać do siatki. Po zmianie stron, zaledwie minutę po wznowieniu gry ze środka, Maciej Bobek dokładnie podał główką do Łukasza Wolaka, a ten jeszcze kiwnął bramkarza i praktycznie posłał piłkę do pustej bramki. W 74 min. Łukasz Szabliński tak mocno "naciskał" obrońcę Mrągowii, że ten trafił tak w piłkę, ale zmieniła ona kierunek i na tablicy po stronie Zatoki była już dwójka. W 90 min. arbiter podyktował rzut karny po faulu defensora miejscowych. Do piłki podszedł Cezary Ciepliński i za chwilę kapitan Zatoki odbierał gratulacje za trzeciego gola w tym meczu.

Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 0:3(0:0)
Bramki: 0:1 - Wolak (46), 0:2 - samobójcza (Gabryszak-74), 0:3 - Ciepliński (90-rzut karny)

Zatoka: Ptak-Ciepliński, Talapin, Bobek, Łacman (87 Chomko), Śniegocki (76 Niewiadomski), Jakimczuk, Wolak, Matelski, Szabliński (81 Paszkiewicz), Komorowski (55 Lewandowski).

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna