Wysoka porażka z rywalem zza miedzy

2015-06-22 12:08:08(ost. akt: 2015-06-22 12:10:44)
Zatoka przegrała najwyżej na wiosnę mając w sumie udaną rundę

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W ostatniej kolejce sezonu 2014/2015 Zatoka Braniewo występując w roli gości przegrała z Błękitnymi w Ornecie 0:4. Do przerwy na tablicy wyników był jeszcze bezbramkowy remis.
Do przerwy to goście mieli więcej z gry, a bardzo dobrych okazji nie wykorzystali Przemysław Matelski i Marcin Śniegocki. Ten drugi zamiast sam strzelać w dogodnej sytuacji podał do Daniela Komorowskiego i napastnik Zatoki nie trafił do siatki.

W drugich 45 minutach to gospodarze grali lepiej, a co najgorzej dla zespołu trenera Pawła Karpowicza skuteczniej. Już w 49 minucie braniewianie stracili pierwszą bramkę po strzale zza linii pola karnego. W 65 min. indywidualna akcja pomocnika Błękitnych zakończyła się z własnej połowy rajdem i Dawid Sadowski musiał drugi raz wyjąć piłkę z siatki. Ornecianie "dobili" Zatokę w ostatnich 10 minutach meczu. W 80 min w sytuacji sam na sam z Sadowskim było dwóch piłkarzy Błękitnych i bez kłopotu poradzili sobie z golkiperem gości. W 87 min. po rzucie rożnym główka miejscowego napastnika ustaliła wynik.

Błękitni Orneta-Zatoka Braniewo 4:0 (0:0)
Bramki: 1:0, 2:0, 3:0,4:0 - (49,65,80,87)

Zatoka: Sadowski-Gruszka (70 Paszkiewicz), Ciepliński, Jakimczuk, Chomko, Szpakowski (65 Gierko,80 Ł.Ptak), Rutkowski,Śniegocki, Matelski, Wolak,Komorowski (60 Lewandowski).

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna