Tylko remis, a mogło być jeszcze gorzej

2015-04-20 13:04:20(ost. akt: 2015-04-20 14:21:22)
W meczu 21 kolejki Zatoka Braniewo zaledwie zremisowała z Mamrami Giżycko. Zespół trenera Pawła Karpowicza po trzech zwycięstwach zanotował zaledwie 1 punkt z niżej notowanym rywalem.
Grający pod wiatr braniewianie w pierwszej połowie zdecydowanie dominowali na boisku, ale to jednak Mamry zdobyły jednego gola w tej części gry. Na bramkę rywali strzelali Śniegocki ( sam na sam z bramkarzem w 6 minucie — strzał prosto w nogi), Rutkowski, Wolak i Komorowski, ale bez efektu. Więcej szczęścia mieli piłkarze z Giżycka, szczególnie w 33 minucie. Wtedy to bezpańska piłka niesiona wiatrem , zamiast za słupek, trafiła do siatki, a bezradnie na to patrzył Tomasz Ptak, który jak inni zawodnicy myśleli, że skręci ona, ale z pewnością nie do bramki.

Drugą połowę od strzału z rzutu wolnego rozpoczął Piotr Lewandowski, ale jego uderzenie z rzutu wolnego minęło bramkę tuż przy spojeniu słupka z poprzeczką. W 50 min. kanonada w wykonaniu Śniegockiego, Komorowskiego i Matelskiego też nie przyniosła gola, a piłka jak bumerang trafiała pod nogi piłkarzy Zatoki, ale nie do bramki. W 58 min. Marcin Śniegocki dokładnie przymierzył z rzutu wolnego i piłka trafiła tam gdzie potrzeba. Przy stanie 1:1 Przemysław Matelski skierował piłkę,ta trafiła, ale tylko w słupek. W 72 min. Śniegocki strzelił swojego drugiego gola, a była to bramka z tzw. serii stadiony świata. Piłka po strzale z rzutu wolnego poleciała w samo okienko i było 2:1. Od 73 min Mamry grały już w dziesiątkę, gdyż arbiter z Iławy Piotr Szczypiński pokazał czerwoną kartkę Kamilowi Czurakowi w efekcie drugiej żółtej.

W 90 min. osobisty dramat przeżył Przemysław Gruszka,który za lekko podał piłkę do Tomasza Ptaka. Przechwycił ją Łapiński i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Zatoki nie dał mu żadnej szansy. Zamiast pewnych 3 punktów w doliczonym czasie gry Zatoka mogła nie zdobyć nawet jednego, kiedy jeszcze raz się pogubiła w defensywie. Napastnik Mamr mając praktycznie pustą bramkę skierował piłkę obok słupka.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna