Harcerze-ratownicy jadą na zawody

2013-09-16 21:54:01 (ost. akt: 2013-09-16 21:54:16)

Autor zdjęcia: Harcerski Klub Ratowniczy "Puls" w Braniewie

W dniach 4-6 października reprezentacja Harcerskiego Klubu Ratowniczego "Puls" w Braniewie weźmie udział w XV Ogólnopolskich Zawodach ZHP w Ratownictwie, które w tym roku odbędą się w Gdańsku.
W pierwszy weekend października ratownicy z Harcerskiego Klubu Ratowniczego „Puls” w Braniewie wezmą udział w XV Ogólnopolskich Zawodach ZHP w Ratownictwie. Jest to impreza skierowana głównie do członków organizacji pozarządowych nie związanych zawodowo z ratownictwem medycznym (m.in. ZHR, ZHP, PCK, Służba Maltańska, WOPR, OSP i inne). W trakcie trzydniowych zmagań zmierzymy się z jednostkami ratowniczymi z terenu całej Polski.

W ramach przygotowań do Zawodów nasi reprezentanci (Tomasz Nowiński, Michał Horak, Jakub Idzikowski oraz Patryk Świąder) wzięli udział w spotkaniach szkoleniowych, na których powtarzali zdobyte już wcześniej umiejętności dotyczące ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy. Przeprowadzone zostały również ćwiczenia, dzięki którym mogliśmy dokonać sprawdzenia wiedzy w praktyce.

Dla naszego Klubu będzie to pierwsza impreza tego typu, w której weźmiemy udział. Mamy nadzieję, że wrócimy z niej bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie, które pomogą nam w naszej działalności.

pwd. Adam Kusiński
Szef HKR "Puls" w Braniewie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: hkrpuls

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sylwia #1198751 | 83.30.*.* 17 wrz 2013 07:18

    Trzymam kciuki!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5