Tylko remis Zatoki

2013-05-09 09:25:12 (ost. akt: 2013-05-09 09:25:55)
 "W meczu za 6. punktów" Zatoka zdobyła tylko jeden

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W kolejnym ligowym meczu Zatoka Braniewo nie wykorzystała atutu własnego boiska remisując z zagrożonym spadkiem DKS Dobre Miasto 2:2.
Do przerwy prowadzili goście po strzale Mirosława Waszkiela. W tym okresie gospodarze nie mieli praktycznie żadnej klarownej sytuacji do zdobycia bramki. W przerwie trener Włodek Obrębski dokonał zmiany. W braniewskim zespole zadebiutował Rosjanin Michail Talapin i trzeba ten debiut uznać za bardzo udany. Dwie minuty po wznowieniu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Marcin Śniegocki doprowadzając do wyrównania. W 71 minucie Daniel Komorowski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie po trafieniu z dystansu. W międzyczasie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Rogowski trafiając prosto w bramkarza DKS. Kilka minut później goście doprowadzili do wyrównania, a w 84 min. trafili w poprzeczkę.

Była okazja na trzeci komplet punktów w tej rundzie i możliwość zbliżenia się do ekip zagrożonych spadkiem.A tak Zatoka ma koncie tylko 15 punktów, a sobotę gra o godz.16 ( nie o 17 jak pierwotnie planowano)z Barkasem Tolkmicko-liderem. W tym meczu przynajmniej o 1. punkt będzie bardzo trudno.
Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto 2:2(0:1).

Bramki: 0:1 - (21), 1:1 - Śniegocki (47), 2:1 - Komorowski (71), 2:2 - (79).