Grzęda: Zabawa karnawałowa

2015-01-26 17:11:46(ost. akt: 2015-01-26 17:23:16)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Coroczna zabawa choinkowa odbyłasię 22 stycznia w szkole w Grzędzie. Sale szkoły wypełniły bajkowe postacie. W trakcie zabawy przeprowadzono m.in. test na księżniczkę.
22 stycznia 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Grzędzie rozbrzmiała muzyka, w rytm której na sali pojawiały się piękne królewny, kolorowe cyganki, pani doktor i wiele innych bajkowych postaci. Byli to młodsi uczniowie i goście, którzy przybyli na coroczną zabawę choinkową.

Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. Uczniowie klas I- III szkoły podstawowej i dzieci z oddziału przedszkolnego, pokazywali na parkiecie swoje taneczne umiejętności.

Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził konkursy z nagrodami, podczas których dzieci musiały wykazać się umiejętnością współpracy i talentem sportowym np: skoki na skakance, kręcenie hula-hop.

Młodsze dzieci odpowiadały na bardzo trudne pytania dotyczące znajomości bajek. Byl też test na księżniczkę, czyli długi spacer z książką na głowie.

W klasach młodszych dzieci niecierpliwie oczekiwały na przyjście wyjątkowego gościa – Mikołaja, który miał dla każdego dziecka prezent. Klasy starsze miały przygotowany poczęstunek w swoich klasach.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie.


To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5