Poznaj kandydatów na radnych miejskich

2014-10-15 18:25:00(ost. akt: 2014-10-17 18:11:15)

Autor zdjęcia: Paweł Berkolec

Na 15 miejsc dla radnych w Radzie Miejskiej w Bisztynku kandyduje 61 osób. Kandydatów do Rady Miejskiej wystawiło 6 komitetów wyborczych z czego 5 w ponad połowie okręgów wyborczych.
Tylko dwóch kandydatów na radnych wystawił KKW SLD Lewica Razem. We wszystkich okręgach kandydatów wystawił natomiast KW Prawo i Sprawiedliwość. Pozostałe komitety zgłosiły od 8 do 13 kandydatów na radnych.

Na listach wyborczych można znaleźć nazwiska większości obecnych radnych, kandydatów, którzy swoich sił próbowali w poprzednich wyborach, ale także debiutantów.

Oto kandydaci do Rdy Miejskiej w Bisztynku (w poszczególnych okręgach w porządku alfabeltycznym).


 


 


Opracował: Andrzej Grabowski
Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5