Zapraszamy na Niedzielę Cittaslow

2014-09-20 06:45:02(ost. akt: 2014-09-20 07:54:06)

Autor zdjęcia: PP, OKiAL

Ostatnia niedziela września, od kilku lat, w miastach stowarzyszonych w międzynarodowej sieci miast Cittaslow obchodzona jest jako święto stowarzyszenia. Tak będzie także w Bisztynku - jednym z założycieli polskiej sieci miast Cittaslow.
W niedzielę 28 września 2014 r. o godz. 15 w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku będzie można poznać tradycyjne stroje warmińskie i pouczyć się ludowego tańca warmińskiego. Przeprowadzone zostaną warsztaty garncarskie. Chętni wykonają symbol sieci Cittaslow, czyli ślimaki. Pszczelarka opowie o życiu pszczół. Imprezie towarzyszyć będą stoiska z regionalnymi daniami przygotowanymi przez sołectwa i mieszkańców i poplenreowa wystawa akwareli "Piekno Warmii". Swoje stoisko promocyjne wystawi też Urząd Miasta.

Zapraszamy

and


Najnowsze wydanie "Gońca" czeka będzie na Was w punktach sprzedaży.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5