Półkolonie w Sątopach-Samulewie

2014-07-19 07:19:39(ost. akt: 2014-07-19 09:32:32)

Autor zdjęcia: Marlena Belka

Zabawy w świetlicy, zajęcia sportowo-rekreacyjne, kulinarne oraz wyjazd na basen i do kina zorganizowano odpoczywającym od nauki uczniom w Sątopach-Samulewie. Przez dwa tygodnie trwały tam półkolonie w świetlicy środowiskowej.
Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji w świetlicy środowiskowej w Sątopach – Samulewie odbywały się półkolonie letnie dla dzieci w wieku szkolnym.

Wśród licznych zajęć i atrakcji znalazło się wiele gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz mnóstwo zabaw integracyjnych w świetlicy.

Dzieci bawiły się w podchody zakończone wspaniałym ogniskiem, grały w zbijaka z piłką oraz balonami wypełnionymi wodą, co wszystkim przyniosło wiele frajdy.

Podczas zabaw w sali dzieci rywalizowały w dwóch grupach zbierając punkty za poszczególne konkurencje. Poza tym, dzieci miały zajęcia kulinarne – pieczenie drożdżówek i rogalików, zajęcia plastyczne – lepienie z masy solnej, projektowały okładkę do ukraińskiej legendy „Rękawiczka”.

Tradycyjnie, dzięki Ośrodkowi Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku w Bisztynku, zorganizowano dzieciom wyjazd do Kętrzyna. Tam spędziliśmy kilka godzin na basenie oraz poszliśmy do kina na film „Gang Wiewióra” wyświelony w technologii 3D.

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko, ale następne półkolonie już za rok!

Ewa Matela - Arodź


Pamiętasz o kolejnym wydaniu "Gońca"? Do kupienia od piątku!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5