Młody bocian wrócił do gniazda. Pomogli mu strażacy

2014-07-14 09:58:01(ost. akt: 2014-07-14 10:40:11)

Autor zdjęcia: Justyna Porydzaj

Strażacy mają czasem do czynienia z nietypowymi zadaniami. Taką akcję 12 lipca przeprowadzili strażacy-ochotnicy z Bisztynka. Polegała ona na umieszczeniu młodego bociana w gnieździe z którego wypadł.
Nietypową akcję przeprowadzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bisztynku. Na prośbę mieszkańców Janowca umieścili w gnieździe młodego bociana, który z niego wypadł a ponieważ nie potrafi jeszcze latać, nie mógł do niego wrócić.

Jak się dowiedzieliśmy, młody bociek wypadając z gniazda nie odniósł obrażeń i nie wymagał pomocy weterynaryjnej. Mieszkańcy Janowca najpierw pochwycili ptaka i opiekowali się nim do czasu przyjazdu podnośnika ze strażakami z OSP w Bisztynku. Strażacy, w ostatnią sobotę, umieścili bocana w rodzinnym gnieździe. Z dziś uzyskanych informacji wynika, że bociek ma się dobrze a jego rodzice opekują się nim.

Zdjęcia i film z akcji przesłała nam nasza czytelniczka. Dziękujemy.

and

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaŹródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5