Dzień Matki w szkole w Sątopach

2014-05-29 10:51:31(ost. akt: 2014-05-29 10:54:52)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Dzieci z zerówki i klasy pierwszej szkoły w Sątopach przygotowały, z okazji Dnia Matki, specjalny program artystyczny oraz zestaw wesołych konkursów. Nie zabrakło upominków i życzeń dla Mam.
Dzień Matki jest jednym z najwdzięczniejszych świąt obchodzonych przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym roku dzieci z "zerówki" oraz klasy pierwszej wraz z wychowawczyniami - Jadwigą Kupczyk i Ireną Zawistowską, przygotowały programy artystyczne i upominki dla mam (klasa I również dla tatusiów).

Świętowaniu towarzyszyły konkursy i wspólne zabawy rodziców i dzieci. Zerówkowicze sprawdzali, czy mamusie potrafią wiązać buty, wałkować plastelinowy makaron, rzucać do celu i wieszać pranie.

Klasa pierwsza natomiast przygotowała grilla i zawody między dziećmi a rodzicami na szkolnym boisku. We wszystkim oczywiście pomagały mamusie.

Dzięki temu świętu wszyscy znów uświadomili sobie, że mamy jak zwykle są niezastąpione.Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już gotowe! Zapraszamy do kiosków i sklepów w piątek 30 maja!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5