Kapitan w szkole

2014-05-17 08:22:57(ost. akt: 2014-05-17 08:25:18)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sątopach, z okazji Dnia Zwycięstwa, spotkali się z oficerem Wojska Polskiego, kpt. Ryszardem Chęcińskim z 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej. To kolejne z cyklu spotkań z osobami wykonującymi ciekawe zawody i oddającymi się ciekawym pasjom zorganizowane w tej szkole.
Szkołę Podstawową w Sątopach chętnie odwiedzają ludzie, którzy mają swoje pasje, zainteresowania, służą pomocą innym. Do grona tych ludzi dołączył kpt. Ryszard Chęciński, który służy w 20 Brygadzie Zmechanizowanej w Bartoszycach.

Z okazji Dnia Zwycięstwa przedstawił uczniom prezentację na temat "Służba żołnierza polskiego w kraju i za granicą", dzięki której uczniowie zapoznali się z 20 Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną, działaniami żołnierzy na stanowisku dowodzenia oraz szkoleniem poligonowym. Kapitan opowiedział również o Afganistanie, pokazał pamiątki z tego kraju.

Dzięki takim ludziom, uczniowie czerpią wiedzę, poznają różne zawody, które być może w przyszłości będą wykonywać. Spotkanie zorganizowała Irena Zawistowska.


Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już gotowe. Od piątku do kupienia!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5