Kościół w Grzędzie ponownie gotów do nabożeństw

2014-05-03 07:21:48(ost. akt: 2014-05-03 07:34:27)

Autor zdjęcia: Wiktoria Grylak

Parafianie z Grzędy bardzo przeżyli pożar do jakiego doszło w ich kościele kilka dni temu. Po chwilach smutku przyszedł jednak czas na działanie. Po wykonaniu czynności śledczych błyskawicznie odtworzyli spalone elementy i posprzątali świątynię
W kościele św. Mikołaja w Grzędzie kilka dni temu doszło do pożaru. Na szczęście, w jego wyniku, spłonęło tylko część prezbiterium wraz ze stołem ołtarzowym.

Po wykonaniu oględzin przez policję i eksperta z zakresu pożarnictwa parafianie szybko skrzyknęli sie i błyskawicznie posprzątali kościół oraz odtworzyli spalone elementy prezbiterium. Udało im się także częściowo oczyścić ściany z okopceń.

Kościół jest ponownie gotów do sprawowania w nim nabożeństw. Zdjęcia z akcji parafian nadesłała nam Czytelniczka, Wiktoria Grylak.


Najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego wciąż dostępne!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5