Kreatywni gimnazjaliści

2014-05-01 08:53:34 (ost. akt: 2014-05-01 11:20:34)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Gimnazjaliści z Bisztynka wzięli udział w warsztatach dla młodziezy o zainteresowaniach artystycznych i społecznych. Warsztaty zorganizowała nieformalna grupa "Ogień w Szopie" z Biskupca.
W dniach 25-26.04.2014 r. grupa uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bisztynku uczestniczyła w warsztatach rozwoju kreatywności organizowanych przez Nieformalną Grupę Młodzieży „Ogień w Szopie” przy Zespole Szkół w Biskupcu.

Warsztaty były skierowane do młodzieży gimnazjalnej o zainteresowaniach artystycznych i podejmujących lub chcących podejmować działania społeczne. Jednym słowem – integrowały, bawiły i uczyły.

Młodzież spędziła tam kilkanaście godzin. W programie wyjazdu było wiele warsztatów i zabaw mających na celu zintegrowanie młodzieży z różnych gimnazjów.

Gimnazjaliści podczas pobytu mogli wziąć udział w zajęciach w czasie których "przełamywali lody", czyli poznawali się wzajemnie, rywalizowali, uczyli się sztuki cyrkowej, improwizowali, ćwiczyli umiejętności wokalne, fotograficzne, projektowali ubrania.

Pobyt w Biskupcu w młodych ludziach wyzwolił inicjatywy, inspiracje, pobudził wyobraźnię i integrował.

Pozwolił młodzieży uwierzyć w siebie, sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć niesamowitą przygodę.

Szkoda, że teraz muszą wystarczyć tylko wspomnienia. Bardzo liczymy na kolejne spotkanie.

Milena Rychcik

Już jutro najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5