Milion na przebudowę i remont targowiska miejskiego

2014-03-26 21:02:12(ost. akt: 2014-03-26 21:09:25)
Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego przyznał dofinansowanie kolejnym przedsięwzięciom w gminach wiejskich i wiejsko-miejskich. Pieniądze na realizację pomysłów lokalnych władz pochodzą z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jednym z beneficjentów jest gmina Bisztynek.
- Jesteśmy w przededniu negocjacji z Komisją Europejską kolejnej edycji regionalnego programu operacyjnego, ale to nie oznacza, że zaprzestaliśmy zawierania umów o dofinansowanie projektów ze środków, które jeszcze mamy do dyspozycji – mówi marszałek Jacek Protas.

– Kontraktujemy ostatnie wolne fundusze zarówno z naszego RPO, jaki i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wkrótce rozpoczną się dodatkowe konkursy dla beneficjentów ogłaszane przez lokalne grupy działania, które finansujemy właśnie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Milion złotych trafi do Bisztynka. Środki te umożliwią przebudowę i remont targowiska miejskiego, które jest w opłakanym stanie.

opr. and

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anonim #1359923 | 195.136.*.* 27 mar 2014 06:28

    Już widzę jak pełny milion, czyli tyle ile dostali na remont targowiska idzie na ten cel. Ciekawe jak długo będzie trzeba czekać na kolejną aferę dotyczącą kradzieży środków unijnych.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5