Morsy dla Wielkiej Orkiestry

2014-01-12 14:44:04(ost. akt: 2014-01-14 11:50:21)
Podczas kąpieli morsów z Bisztynka licytowano m.in. zegar XXII Finału WOŚP. "Poszedł" za 130 złotych.

Podczas kąpieli morsów z Bisztynka licytowano m.in. zegar XXII Finału WOŚP. "Poszedł" za 130 złotych.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

W Bisztynku od rana datki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opiekę medyczną dla seniorów zbierają wolontariuszki i wolontariusz. Na takie cele, w tym roku, ofiary dobrego serca zbiera grająca już po raz 22. Wielka Orkietra Świątecznej Pomocy. W akcję włączyły się morsy podczas kąpieli których przeporowadzono licytację gadżetrów Orkiestry.
W Bisztynku oraz Sątopach od rana wolontariusze zbierają datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. Licytację przedmiotów, gadżetów WOŚP przeprowadziliśmy podczas i po kąpieli morsów i foczek z klubu "Przerębel". Z licytacji zegra ściennego, trzech kalendarzy, płyty Justyny Steczkowskiej, podkładki pod dokumenty, paczki herbaty, poduszki i dwóch koszulek finałowych WOŚP uzyskano łącznie kwotę 615 złotych.

Gadżety licytowane były przez przedsiębiorców, policjantów, rodziny przybyłe na kąpiel morsów i przez samych morsów. Na przykład zegar ścienny WOŚP "poszedł" za 130 złotych. Taką samą cenę uzyskała jedna z koszulek. Pan, który nabył 100 saszetek herbaty zaprosił na nią zaraz po licytacji. Poduszka powiększyła kolekcję pana, który już nabył - kilka lat temu - podobną.

Kwoty zebrane do puszek wolontariuszy nie są na razie znane, ale podamy je zaraz po komisyjnym ich przeliczeniu w sztabie WOŚP w Bisztynku, kórym dowodzi - w tym roku - Joanna Drozdowska.
Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5