III Turniej Siatkówki w Łąkorzu

2015-03-13 14:01:22(ost. akt: 2015-03-13 14:03:32)

Autor zdjęcia: Daniel Zdanowski

Młodzieżowa Rada Łąkorza zaprasza na III Turniej Siatkówki. Turniej odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Biskupiec Arkadiusza Dobek.
Czytaj e-wydanie W ostatnią sobotę marca (28.03.2015) rozegrany zostanie III Turniej Siatkówki na hali przy Szkole Podstawowej w Łąkorzu. Organizatorem turnieju jest grupa "Młodzieżowa Rada Łąkorza" wraz ze wsparciem wójta Gminy Biskupiec Arkadiusza Dobka. Ostatni turniej siatkówki w Łąkorzu, który młodzież organizowała na początku stycznia, przyciągnął rzeszę zawodników i kibiców.

Turniej rozpocznie się o godzinie 11. Do zawodów zgłaszać się mogą drużyny 6-osobowe z maksymalnie dwoma rezerwowymi, a wpisowe wynosi 5 zł od zawodnika. Bardzo ważny jest czas zgłoszenia bowiem limit drużyn wynosi 8. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 marca pod nr tel.: 781936766 lub na fanpage'u Młodzieżowej Rady Łąkorza na facebook'u.

Organizatorzy serdecznie zapraszają zawodników i kibiców! Na zwycięzców czekają pamiątkowe puchary i nagrody.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: dz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5