Piłkarskie emocje w Łąkorzu

2014-09-27 22:56:47 (ost. akt: 2014-09-27 23:04:14)

Autor zdjęcia: Daniel Zdanowski

Cztery drużyny wzięły udział w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Młodzieżowej Rady Łąkorza. Emocji nie zabrakło.
Na starcie stanęły drużyny: Łąkorz I, Łąkorz II, Zjednoczeni oraz RKS Chowdu. Po tradycyjnym przywitaniu drużyn oraz licznie zgromadzonych widzów, kapitanowie wzięli udział w losowaniu kolejności meczów. Po tej części rozpoczęła się sportowa rywalizacja. Spotkania sędziował emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, pan Czesław Anzel.

Turniej był niezwykle zacięty i ciekawy. W trwającej dwie i pół godziny rozgrywce zawodnicy łącznie strzelili 93 gole. Zasłużenie zwyciężyła drużyna Łąkorz I, która zdołała wygrać ze wszystkimi. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Łąkorz II, a na trzecim Zjednoczeni. Królem strzelców został zdobywca 7 goli, reprezentant drużyny Łąkorz I - Dominik Pisarski, a na najlepszego bramkarza wybrano Mateusza Czaplińskiego, również reprezentanta drużyny zwycięskiej.

W składzie złotej drużyny znaleźli się mieszkańcy Łąkorza: Dominik Pisarski, Mateusz Czapliński, Jacek Zabłocki, Patryk Sobolewski, Maciej Czapliński, Mateusz Czarnecki oraz Krzysztof Czarnecki. Na trybunach zasiedli licznie zgromadzeni kibice, a zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary, które ufundowała Młodzieżowa Rada Łąkorza.

Młodzież pragnie wszystkim podziękować za udział w turnieju. Zawodnikom za sportową rywalizację, a kibicom za żywy doping. Za miesiąc Młodzieżowa Rada planuje kolejny turniej, tym razem będzie to turniej siatkówki.


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: dz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5