Już funkcjonuje nowa stacja paliw w Górowie Iławeckim

2022-06-21 12:00:00(ost. akt: 2022-06-20 18:14:58)
Nowa stacja paliw w Górowie Iławeckim

Nowa stacja paliw w Górowie Iławeckim

Autor zdjęcia: Bartosz Matoszko

W ubiegłą środę, 15 czerwca oficjalnie oddano do użytku nową stację paliw, położoną na trasie Bartoszyce-Górowo Iławeckie i Pieniężno-Lidzbark Warmiński. - Mieliśmy świadomość, że w okolicy Górowa Iławeckiego istnieje potrzeba ulokowania całodobowej stacji paliw, z szerokim asortymentem sklepowym i gastronomicznym. Wzięliśmy zatem sprawy w swoje ręce i stworzyliśmy stację z bogatą ofertą kategorii premium. Jej położenie to ważny punkt na trasie, ze względu na nowopowstałą drogę łącząca Warmię z Trójmiastem. Punkt ważny dla kierowców, ale i duże udogodnienie dla samych mieszkańców Górowa Iławeckiego – opowiada kierownik stacji, Jędrzej Żuralski.
Stacja jest czynna całodobowo i świadczy szeroką gamę usług na przykład jest kącik kawiarniano-gastronomiczny, parking dla samochodów ciężarowych, wkrótce powstanie pole namiotowe dla rowerzystów a także myjnia samochodowa.

Otwarcie całodobowej stacji paliw w Górowie Iławeckim. Wstęgę przecina kierownik stacji Jędrzej Żuralski, z prawej burmistrz miasta Górowo Iławeckie, z lewej Rafał Anuszkiewicz z firmy Anwim.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5