Zaginął Adam Maciąg, mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Kamińsku

2021-10-12 20:32:57 (ost. akt: 2021-10-13 08:08:01)
Zaginął Adam Maciąg

Zaginął Adam Maciąg

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

ZAGINIIĘCIE || Dzisiaj (wtorek, 12. października) z Domu Pomocy Społecznej w Kamińsku wyszedł 51-letni Adam Maciąg. Policja poszukuje mężczyzny.
Policjanci poszukują 51 – letniego Adama Maciąg. Mężczyzna we wtorek 12 października 2021 roku w godzinach przedpołudniowych, bez zgody i wiedzy personelu wyszedł z Domu Pomocy Społecznej w Kamińsku (gm. Górowo Iławeckie) i do chwili obecnej nie powrócił do placówki opiekuńczej.
Adam Maciąg jest szczupły, ma ok. 170 cm wzrostu, brązowe oczy i ciemne, siwiejące włosy. Jest krótko ostrzyżony i nie ma zarostu.

Zaginął Adam Maciąg
Fot. KPP Bartoszyce
Zaginął Adam Maciąg

Adam Maciąg w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe typu bojówki w kolorze moro, letnią cienką kurtkę bez kaptura w kremowym kolorze i czarne sportowe buty. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego.

Z naszych informacji wynika, że mężczyzna nie ma zarostu, widocznego na zdjęciu.

Osoby, które mają informację o aktualnym miejscu pobytu Adama Maciąg proszone są o kontakt z Policją pod nr telefonu 112, lub z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach pod nr telefonu 47 732 12 00.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #3077576 13 paź 2021 01:40

    Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Wha tsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci /brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5