Endorifny pokazały się podczas cyklu biegowych zawodów City Trail w Olsztynie

2020-03-16 12:04:13(ost. akt: 2020-03-16 17:58:15)

Autor zdjęcia: Archiwum BGB Endorfiny

Koronawirus nie pozwolił na przeprowadzenie szóstych i zarazem ostatnich zawodów cyklu City Trail w Olsztynie, gdzie za każdym razem do przebiegnięcia było 5 km. Udział w nich brali zawodnicy Bartoszyckiej Grupy Biegowej Endorfiny.
Indywidualnie najwyżej sklasyfikowany został Henryk Wójcik, który w kategorii M50 zajął drugie miejsce (43. open). Jego najlepszy wynik z czterech zaliczonych startów to 19 min. 53 sek.

W klasyfikacji drużynowej BGB zajęła 11. miejsce na 30 drużyn. Cały cykl ukończyło 294 biegaczy.