Znamy pierwsze szczegóły charytatywnej gali kickboxingu Battle of Barcja w Bezledach

2019-11-05 10:48:59 (ost. akt: 2019-11-05 10:52:39)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Znamy już pierwsze szczegóły Battle of Barcja — charytatywnej gali sportów walki, która w sobotę 16 listopada odbędzie się w hali w Bezledach.
Siedem pojedynków męskich oraz jeden kobiecy — tak wygląda obecnie karta walk Battle of Barcja (początek o g. 19). Wszystkie toczone będą w formule K1. W pięciu z nich zobaczymy zawodników trenujących na co dzień w Bartoszyckiej Szkole Taekwondo/Kickboxing Bartoszyce. W narożnikach staną Jan Welens, Alek Błażewicz, Kamil Sobiecki, nie zabraknie też eksportowej dwójki, czyli braci Michała i Sebastiana Kuźniaków.

To wszystko będzie działo się wieczorem, a już od mniej więcej g. 10 w hali walczyć będą młodsi zawodnicy. Dla nich organizatorzy przygotowali Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur Kadetów w formule kicklight.

Dochód z gali zostanie przekazany na leczenie Oliwii Muszkiet, która na początku sierpnia tego roku na drodze pod Szczurkowem uległa nieszczęśliwemu wypadkowi.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5