Victoria rozegrała pierwszy tej zimy mecz kontrolny. Skład bardzo eksperymentalny

2019-01-26 14:30:22(ost. akt: 2019-01-26 14:52:41)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Piłkarze Victorii Bartoszyce mają za sobą pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią bartoszyckiego sradionu spitkali się z Błękitnymi Orneta.
Mecz zakończył się porażką gospodarzy. Victoria przegrała 1:2 (1:1). Pierwszego gola strzeliła bartoszycka drużyna, a do siatki rywali trafił Rafał Malicki.

Błękitni wyrównali jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie dołożyli jeszcze jedną bramkę. Zdobyli ją z rzutu karnego.

Victoria zagrała w bardzo ekspwrymentalnym składzie. W ekipie gospodarzy wystąpiło kilku juniorów. Zagrał również wypożyczony z Łyny Sępopol (za grającego tam zawodnika Victorii Mateusza Rodaka) Marek Waga.

Skład Victorii: Jaworski - Kaliszuk, Gajkowski, J. Kadziewicz, Girulski, Pryszczepko, Rubażewicz, Koźlik, Bobrowski, Malicki, Jodko oraz Waga.